O nas

Jesteśmy agencją edukacyjną, zajmującą się konsultingiem w edukacji za granicą. Pomagamy w organizowaniu wyjazdów do najbardziej prestiżowych szkół Europy i świata, oraz na obozy letnie w kampusach tych instytucji. Naszą misją jest zapewnienie uczniom bezpieczeństwa i edukacji na najwyższym poziomie.

 

Wiemy, że podjęcie decyzji dotyczącej wyboru szkoły jest trudne i towarzyszy mu mnóstwo wątpliwości, dlatego też chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane ze złożeniem aplikacji, przygotowaniem do wyjazdu i pobytem w jednej z najbardziej elitarnych szkół świata.

 

Nauka w prestiżowej instytucji za granicą to przede wszystkim ogromna szansa na zdobycie najlepszego wykształcenia ale także możliwość na poznanie nieznanych kultur i zawarcie międzynarodowych przyjaźni. Doświadczenia zdobyte w nowym środowisku i wiedza przekazana przez bardzo dobrze wykwalifikowanych nauczycieli, sprawia, że uczniowie stają się bardziej otwarci na świat i pewniej planują swoją przyszłość.

 

Le Rosey w Szwajcarii, Schule Schloss Salem w Niemczech, czy King’s-Edgehill School w Kanadzie – których absolwentami są między innymi Baldwin I Koburg, Jose Ferrer i Juan Carlos I – to tylko niektóre placówki, z którymi współpracujemy, dokładając wszelkich starań, by uczniowie z Polski mieli możliwość zdobywania wiedzy w szkołach, do których uczęszczali najwybitniejsi obywatele całego świata.

 

Naszym zadaniem jest stworzenie najlepszych możliwości uczniom, dla których edukacja na najwyższym poziomie jest bardzo ważna i którzy ambitnie dążą do celu.

Zobacz także: Bezpieczeństwo wyjazdów na obozy za granicę